Про компанію

При веденні бізнесу та виконанні договорів з контрагентами кожен суб’єкт господарської діяльності стикається з ситуаціями, які можуть негативно вплинути на розвиток бізнесу та подальше партнерство. Наприклад, Ваш контрагент відмовляється виконувати свої договірні зобов’язання; ділові партнери не поділяють Ваших поглядів з приводу фінансової політики компанії; банк відмовляється здійснювати розрахункові операції по банківському рахунку; страхова компанія не проводить виплати і т.д.

Спершу виникає думка вирішення конфлікту за допомогою звернення до суду. Однак такий спосіб врегулювання спорів не завжди є правильним і прийнятним в кожному конкретному випадку. Адже судові процеси, як правило, не тільки супроводжуються значними витратами коштів і часу, а й загрожують розривом ділових та партнерських відносин з протилежною стороною процесу.

Експертно-правова група НІСЕ пропонує вирішити дані суперечки ефективним способом – за допомогою проведення експертизи.

Досудова експертиза, як один із способів вирішення конфліктів, в даний час активно починає впроваджуватися в Україні, в той час як у багатьох країнах світу процедура досудового вирішення спору за допомогою експертизи вже давно є однією з найпопулярніших форм врегулювання конфлікту. Вона успішно діє в Бельгії, Франції, Великобританії, Австрії, Норвегії, Фінляндії. За статистикою, в США, Канаді, Нідерландах 83-85% всіх конфліктів вирішується із застосуванням досудового врегулювання спору.

Діяльність Експертно-правової групи НІСЕ спрямована на надання допомоги кваліфікованих експертів при врегулюванні спорів у досудовому порядку. В рамках проведення експертизи наші експерти розробляють алгоритм дій в ситуації, що склалася, визначають юридичні ризики і перспективи, надають консультацію, дають додаткові поради та рекомендації.

Такий європейський підхід до вирішення спору дозволяє зберегти партнерські відносини між сторонами конфлікту.

Сфери, в яких застосовна експертиза:

  • Спори у сфері зовнішньоекономічної діяльності
  • Комерційні спори і конфлікти в господарській діяльності;
  • Міжкорпоративні і внутрішньокорпоративні спори;
  • Спори в страховій сфері
  • Спори в банківській сфері;

Місія Експертно-правової групи НІСЕ – допомогти нашим клієнтам ефективно врегулювати спори і конфлікти, розробити взаємовигідні рішення і зберегти ділову репутацію і престиж компанії. Вся наша наукова і практична діяльність спрямована на пошук і реалізацію оптимальних шляхів вирішення завдань наших клієнтів.

x

Заказать звонокx

Загрузить документыx

Заказать оценку

x

Заказать экспертизу

x

Заказать паспортизацию