Головна / експертиза / Товарознавча експертиза

Товарознавча експертиза

Наше суспільство живе в умовах ринкової економіки. Обіг товарів та грошей зростає щодня, а це означає, що зростає і потреба у здійсненні товарознавчої експертизи. Найчастіше вона проводиться для дослідження якостей споживчих і промислових товарів за претензіями громадян після їх придбання, а також в ситуаціях, коли між продавцем, постачальником або виробником товару виникає спір щодо якості продукції, її оригінальності, класифікаційної категорії, походження, інших її характеристик.

Крім того, без незалежної товарознавчої експертизи не обійтися при оцінці розміру матеріальних збитків, завданих в результаті затоплення приміщень, пожежі (у випадках, коли пошкоджено меблі, електроніку, побутову техніку тощо).

В рамках проведення товарознавчої експертизи наші експерти:

 • визначать приналежність товарів до класифікаційних категорій, які прийняті у виробничо-торговельній сфері (вид, сорт, артикул, марка, модель, розмір, комплектність тощо)
 • встановлять якісні зміни товарної продукції, а також причини, через які це сталося (чи мають вони виробничий характер або виникли при транспортуванні, зберіганні, в процесі експлуатації).
 • з’ясують спосіб виробництва товарної продукції (промисловий чи кустарний)
 • за заявою або в рамках судового процесу оцінять вартість товарної продукції, в т.ч. з урахуванням часткової втрати її товарних якостей через експлуатаційний знос або пошкодження від впливу зовнішніх факторів;

Об’єктами товарознавчої експертизи є:

 1. Обладнання
 2. техніка та електроніка
 3. меблі
 4. взуття
 5. швейні та текстильно-трикотажні вироби та ін.

Існують деякі підвиди товарознавчої експертизи. Якщо Ви не можете визначити, який саме підвид експертизи Вам потрібен, достатньо зателефонувати нам (або залишити заявку на зворотний дзвінок) і описати обставини справи, і ми визначимо вид експертизи, який Вам потрібен, а також допоможемо сформулювати питання для дослідження.

 

Вартість товарознавчої експертизи – від 1999 грн. *

* Точна вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та кількості поставлених питань.

 

Орієнтовний перелік документів, необхідних для проведення експертизи:

  1. Документи, що підтверджують покупку товару (договір купівлі-продажу, чеки, квитанції).
  2. Об’єкта дослідження.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ

Точна вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та кількостю поставлених питань

 

Стоимость услуги: 1999 грн
x

Заказать звонокx

Загрузить документыx

Заказать оценку

x

Заказать экспертизу

x

Заказать паспортизацию