Головна / експертиза / Комп’ютерно-технічна експертиза

Комп’ютерно-технічна експертиза

У світі сучасних технологій практично вся інформація знаходиться на електронних носіях. Завдання комп’ютерно-технічної експертизи полягає у виявленні та вивченні баз даних з метою розслідування злочинів та розглядів судових спорів різного правового характеру.

В рамках комп’ютерно-технічної експертизи наші експерти досліджує технічні характеристики цифрового обладнання (комп’ютерів, фотоапаратів, телефонів і ін.) і програмного забезпечення.

Висновок експертизи дозволяє виявити суттєві ознаки злочину (інциденту) і сформувати цілісну доказову базу шляхом дослідження інформації, яка знаходиться на комп’ютері в електронних носіях.

Висновок наших експертів, які спираються на результати проведених комп’ютерно-технічних досліджень, є джерелом доказів по справі в суді, підтвердженням вчиненого злочину, встановлення істини в спорі.

В рамках проведення комп’ютерно-технічної експертизи експерти:

  • визначать технічний стан, характеристики, конструктивні особливості комп’ютерної техніки і мобільних засобів зв’язку,
  • дослідять програмні продукти та технічну супровідну документацію,
  • виявлять вартість програмного забезпечення,
  • підтвердять або спростують заявлені розробником характеристики, алгоритми та властивості програмного забезпечення,
  • виявлять причини блокування сайтів (віруси, мережеві атаки), а також несанкціоноване втручання в роботу сайту, сервера, комп’ютера, електронної пошти тощо.

Вам достатньо зателефонувати нам (або залишити заявку на зворотний дзвінок) і описати обставини справи, і ми визначимо підвид експертизи, який Вам потрібен, а також допоможемо сформулювати питання для дослідження.

Вартість комп’ютерної експертизи – від 2999 грн. *

Точна вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та кількості поставлених питань.

Стоимость услуги:
2999
грн

x

Заказать звонокx

Загрузить документыx

Заказать оценку

x

Заказать экспертизу

x

Заказать паспортизацию