Головна / експертиза / Будівельно-технічна експертиза

Будівельно-технічна експертиза

Будівельно-технічна експертиза – одна з найбільш затребуваних, трудомістких і складних експертиз за комплексом досліджень, різновидом об’єктів і вирішуваними питаннями.

Об’єктами дослідження будівельної експертизи є будівлі, споруди, інженерне обладнання, будівельні матеріали та відповідна технічна документація.

Будівельна експертиза дозволяє перевірити технічний стан та відповідність будівлі будівельним нормам і правилам, при аварійних пригодах (затоплення, обвал, поява тріщин, дефектів і т.п.), а також при розділі приміщень та земельних ділянок, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб.

КОЛИ ПОТРІБНА БУДІВЕЛЬНА ЕКСПЕРТИЗА?

Проведення будівельно-технічної експертизи до або під час судового розгляду допомагає вирішити цілий комплекс завдань, пов’язаних з питаннями будівництва.

Потреба в будівельній експертизі найчастіше виникає при необхідності:

 • розділу нерухомого майна та визначення порядку користування домоволодінням;
 • оцінки збитку після аварії, залиття, пожежі та визначення вартості відновлювальних ремонтно-будівельних робіт, встановлення причин затоплення конструктивних елементів приміщень;
 • визначенні якості та відповідності виконаних будівельних робіт вимогам нормативних документів і проектної документації
 • визначенні технічного стану і величини фізичного зносу окремих конструктивних елементів будинків і споруд в цілому;
 • встановленні аварійності будівель.
 • експертної оцінки нерухомості в рамкам судового процесу.

Існують різні підвиди будівельно-технічної експертизи. Якщо Ви не можете визначити, який саме підвид будівельної експертизи Вам потрібен, достатньо зателефонувати нам (або залишити заявку на зворотний дзвінок) і описати обставини справи, і ми визначимо вид експертизи, який Вам потрібен, а також допоможемо сформулювати питання для дослідження.

Вартість будівельно-технічної експертизи – від 2999 грн. *

Точна вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та кількістю поставлених питань.

Розділ нерухомості, визначення порядку користування, виділ частки в натурі

Розділ нерухомості – один із затребуваних підвидів будівельно-технічної експертизи, який включає в себе такі питання:

 • розділ (виділення частки в натурі) об’єкта нерухомості (в т.ч. надвірних будівель та земельних ділянок);
 • визначення порядку користування об’єктом нерухомості.

Як правило, в частковій власності знаходяться житлові та нежитлові будинки, домоволодіння і квартири, які успадковуються кількома спадкоємцями, купуються у власність кількома особами або ж діляться між подружжям при розлученні і т.д.

Будівельно-технічна експертиза при розділі нерухомості (виділення частки в натурі) проводиться для визначення можливості виділення кожному з співвласників житлового будинку окремої площі з окремим входом. В рамках проведення даної експертизи наші експерти визначать всі можливі варіанти перепланування будинку, які прирівнюються до площі житлового будинку конкретного власника відповідно до розміру його частки у праві власності, а також встановлять вартість часток кожного з співвласників нерухомості для розрахунку грошової компенсації.

Висновок експертизи може бути використано як для добровільної реєстрації поділу у нотаріуса, так і в судовому процесі.

 

Орієнтовний перелік документів, необхідних для проведення експертизи:

 

 • правовстановлюючі документи на об’єкт нерухомості із зазначенням часткою;
 • технічний паспорт;
 • правовстановлюючі документи на землю.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ

Вартість експертизи – від 2999 грн. *

 • Точна вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та кількістю поставлених питань.

 

Експертиза збитку в результаті затоплення

Експертиза затоплення квартири (офісу) є одним з найбільш затребуваних видів будівельної експертизи. Наші фахівці мають великий досвід проведення подібних експертиз.

Експертиза збитку, нанесеного в результаті затоплення, проводиться з метою визначення вартості ремонтно-відновлювальних робіт, необхідних для відновлення приміщення або будівлі, яка постраждала від затоплення. В рамках експертизи наші експерти також встановлять причини, через які сталася аварія.

Результатом експертизи є об’єктивний експертний висновок, що містить детальний опис причин затоплення і звіт про оцінку збитку, нанесеного нерухомості після затоплення.

Даний експертний висновок допоможе Вам відстояти свої права як в судовому порядку, так і при досудовому вирішенні спору про відшкодування збитків.

Орієнтовний перелік документів, необхідних для проведення експертизи:

 1. Правовстановлюючі документи на об’єкт нерухомості (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу)
 2. Технічний паспорт;
 3. Акт залиття з ЖЕКу

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ

Вартість експертизи – від 2999 грн. *

 • Точна вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та кількістю поставлених питань.

Експертиза вікон ПВХ

Експертиза пластикових вікон проводиться, як правило, при виникненні спору між замовником і виконавцем робіт по установці вікон. Наші експерти, вивчивши якість виготовлення вікон ПВХ, їх герметичність і споживчі властивості, встановлять всі наявні несправності та визначать причини їх виникнення. У разі необхідності також може бути проведено розрахунок вартості усунення дефектів.

Орієнтовний перелік документів, необхідних для проведення експертизи:

 • правовстановлюючі документи на квартиру (будинок);
 • технічний паспорт;
 • договір, за яким проводилася установка вікон.

Вартість експертизи – від 1999 грн. *

 • Точна вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та кількістю поставлених питань

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ

Відповідність ДБН

Одним з важливих етапів проведення будь-яких будівельно-монтажних або ремонтних робіт, який гарантовано забезпечує дотримання технології виконання робіт, є визначення відповідності виконаних робіт будівельному проекту і нормативно-технічними документами (регламентам, СНіПам, ГОСТам).

Для встановлення факту відповідності (невідповідності) збудованої або реконструйованої будівлі проекту і вимогам державних будівельних норм (ДБН) необхідно провести незалежну експертизу.

Орієнтовний перелік документів, необхідних для проведення експертизи:

 • правовстановлюючі документи на об’єкт нерухомості;
 • технічний паспорт.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ

Вартість експертизи – від 4999 грн. *

 • Точна вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та кількістю поставлених питань.
Стоимость услуги: 2999 грн
x

Заказать звонокx

Загрузить документыx

Заказать оценку

x

Заказать экспертизу

x

Заказать паспортизацию