Головна / експертиза / Автотоварознавча експертиза

Автотоварознавча експертиза

При вирішенні майнових спорів при розслідуванні правопорушень, пов’язаних з експлуатацією транспортних засобів, виникає необхідність визначення вартості пошкодженого чи викраденого транспортного засобу, його вузлів і деталей.
Ці питання вирішує автотоварознавча експертиза.
Даний вид експертизи є актуальним і в контексті автострахування. Це обумовлено тим, що страхові компанії при настанні страхового випадку часто роблять недостовірно низьку оцінку збитку транспортного засобу, щоб заощадити власні кошти.

Незалежна експертиза – це єдиний спосіб дізнатися точну вартість отриманого збитку після ДТП. Результат товарознавчої експертизи після ДТП є вагомою підставою для виплати страховими компаніями компенсації, визначеної в ході експертизи.

В рамках проведення товарознавчої експертизи наші експерти:

  • визначать якість ремонту транспортного засобу;
  • визначать реальний розмір матеріального збитку, заподіяного в результаті ДТП;
  • встановлять стан частин автомобіля (двигуна, коробки передач, підвіски, кузова, інших частин) у порівнянні зі станом до пошкодження, і яка буде вартість ремонту.

Існують різні підвиди експертизи авто. Якщо Ви не можете визначити, який саме підвид експертизи Вам потрібен, достатньо зателефонувати нам (або залишити заявку на зворотний дзвінок) і описати обставини справи, і ми визначимо вид експертизи, який Вам потрібен, а також допоможемо сформулювати питання для дослідження.

Вартість будівельно-технічної експертизи – від 2999 грн *.

* Точна вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та кількості поставлених питань.

 

Стоимость услуги: 2999 грн
x

Заказать звонокx

Загрузить документыx

Заказать оценку

x

Заказать экспертизу

x

Заказать паспортизацию