Головна / експертиза / Автотехнічна експертиза

Автотехнічна експертиза

Необхідність проведення незалежної автотехнічної експертизи виникає при розгляді кримінальних та адміністративних справ, а також цивільних позовів про відшкодування моральної та матеріальної шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди через несправність транспортних засобів.

Розгляд судових справ по ДТП – досить нешвидкий, часто кропіткий процес, в ході якого сторони використовують найрізноманітніші методи для доказу потрібних їм обставин пригоди. Винуватець ДТП, який притягається до відповідальності, намагається довести свою невинуватість, а потерпілий, в свою чергу, навпаки, доводить провину опонента. Найзначнішим доказом у таких справах є висновок автотехнічної експертизи.

В рамках її проведення наші експерти:

  • визначать механізм ДТП;
  • встановлять швидкість руху автомобіля і гальмівного шляху;
  • встановлять параметри руху транспортних засобів до моменту ДТП, місце зіткнення автомобілів (місце наїзду на пішохода, на перешкоду),
  • встановлять відповідність дій учасників ДТП правилам дорожнього руху
  • дадуть експертний висновок про те, чи можливо було запобігти аварії при певних умовах.

Існують деякі підвиди автотехнічної експертизи. Якщо Ви не можете визначити, який саме підвид експертизи Вам потрібен, достатньо зателефонувати нам (або залишити заявку на зворотний дзвінок) і описати обставини справи, і ми визначимо вид експертизи, який Вам потрібен, а також допоможемо сформулювати питання для дослідження.

Вартість автотехнічної експертизи – від 4999 грн. *

* Точна вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та кількістю поставлених питань.

Орієнтовний перелік документів, необхідних для проведення експертизи:

  1. Схема ДТП.
  2. Пояснення обох сторін та протоколи.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ

Стоимость услуги:
4999
3999 грн

x

Заказать звонокx

Загрузить документыx

Заказать оценку

x

Заказать экспертизу

x

Заказать паспортизацию